Menu
Your Cart

Nilco H75 Endüstriyel Süpürge

Nilco H75 Endüstriyel Süpürge
Nilco H75 Endüstriyel Süpürge

Nilco H75

Ürün Açıklaması

Nilco H75; ağır toz ve partikülleri çekmek için geliştirilmiş, 7.5kW gücünde trifaze endüstriyel süpürgedir. Hem ıslak, hem de kuru çekim yapabilen makine ile ağır partiküllerin yanı sıra hassas filtreleme ile ince tozların da ayrıştırılması gerçekleştirilebilmektedir. H75 Endüstriyel vakum makinesi, ağır toz ve parçalar ile mücadele için mükemmel bir seçimdir. Bu cihaz, güçlü tekerlekler üstüne monte edilmiş, iki ayrı fren sistemine sahip güçlü ve dayanıklı bir temizlik makinasıdır. En zor endüstriyel toz ve parçalarını siklonik etkiyle çekip tankın alt kısmına hapsetmektedir. Gelişmiş filtreleme özellikleri sayesinde, endüstriyel alan temizliğini kolayca yapmanıza olanak sağlar.

3600 mmH2o su kaldırma basıncı ve 520 m3/h hava debisi sunan bu güçlü makine, 100 litrelik bir tank kapasitesine sahiptir. Son derece geniş bir tank kapasitesine sahip makinede boşaltım işlemi yapmadan uzun süreli temizlik yapılarak operatörlerin işi daha kolay hale getirilmektedir. Ayrıca, devrilerek boşaltım yapabilme özelliği sayesinde kazan boşaltma işlemi de operatörler tarafından hızlı ve pratik şekilde tamamlanabilmektedir. 1. kalite paslanmaz çelik gövdesi sayesinde, ağır çalışma şartları altında bile uzun süreli dayanım ve servis ömrü sağlamaktadır. Farklı filtreleme seçenekleri sayesinde hem iri partiküller, hem de hassas filtreleme ile ince veya zararlı toz parçacıklarının tutulması mümkün hale gelmektedir.

Trifaze olarak üretilmiş cihaz, sürekli kullanım için uygundur. 54IP koruma seviyesine sahiptir. 35000cm2 filtre alanı, kullanıcılara çok geniş bir filtrasyon yüzeyi sunmaktadır. 142cm X 66cm X 200cm ebatları ve 258kg ağırlığı ile sanayi, üretim ve endüstri kollarında kullanım için ideal bir seçenektir.

Ürün Avantajları

  • Endüstriyel ağır toz ve parçaları çekmek için üretilmiştir
  • İnce toz partikülleri filtre yüzeyinde tutar
  • Makina üstündeki gösterge kullanıcıya filtre durumunu anlık olarak göstermektedir
  • Fabrika vb endüstriyel alanlarda kullanım için tasarlanmıştır
  • 35000cm2 filtre alanına sahiptir
  • 100 litre tank kapasitesi
  • Kolay Tank boşaltım sistemi

Teknik Özellikler

Güç:7.5 Kw
Max. Su Kaldırma:3600 mmH2o
Max. Hava Debisi:520 m3/h
Filtre Alanı:35000cm2
Ses Seviyesi:71dB
Toplam Tank Kapasitesi:100L
Koruma Seviyesi:54IP
Ağırlık:258kg
Ebatlar:142cm X 66cm X 200cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.