Menu
Your Cart

Nilco Inox 3100 Endüstriyel Süpürge

Nilco Inox 3100 Endüstriyel Süpürge
Nilco Inox 3100 Endüstriyel Süpürge

Nilco Inox 3100

Ürün Açıklaması

Nilco Inox 3100; birbirinden bağımsız çalışma özelliği bulunan 3 motorlu paslanmaz çelik gövdeli endüstriyel süpürgedir. Toplamda 3.3kW güç üretebilen bu makine, uzun süreli çalışmalarda kendinden soğutma özelliğine sahiptir. Hem ıslak hem de kuru çekim yapabilen bu cihaz ile sanayi ve üretim alanlarında yüksek performanslı çekim işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. INOX3100, birbirinden bağımsız çalışabilen üç vakum moturu ile fabrikalarda, üretim sahalarında ve endüstriyel alanlardaki mermer, marley, beton, halı ve plastik kaplı zeminlerde her türlü su, ince ve kaba tozlar kolaylıkla vakumlanır.

18.7kPA su kaldırma basıncı sunan bu güçlü makine, 100 litrelik bir tank kapasitesine sahiptir. Son derece geniş bir tank kapasitesine sahip makinede boşaltım işlemi yapmadan uzun süreli temizlik yapılarak operatörlerin işi daha kolay hale getirilmektedir. Ayrıca, devrilerek boşaltım yapabilme özelliği sayesinde kazan boşaltma işlemi de operatörler tarafından hızlı ve pratik şekilde tamamlanabilmektedir. ISI 304 (1. kalite) paslanmaz çelik gövdesi sayesinde, ağır çalışma şartları altında bile uzun süreli dayanım ve servis ömrü sağlamaktadır. Tekstil filtre haricinde yıldız filtre seçeneği de mevcuttur. Bu sayede yüksek arzu edilirse oranlı filtrasyon uygulamaları da gerçekleştirilebilir.

Monofaze olarak üretilmiş cihaz, gün içi aralıklarla kullanım için uygundur. Uzun süreli kullanımda cihazın kendini soğutma özelliği de bulunmaktadır. 14mt kablosu sayesinde operatörlere rahat bir çalışa yarıçapı sunmaktadır. 3 metre hortum borusu, rahatlıkla temizleme işlemleri gerçekleştirilmesine olanak verir. 62cm X 81cm X 166cm ebatları ile kompakt bir tasarımla üretilmiş bu makine, girilmesi zor alanlarda da rahatlıkla temizlik uygulamaları gerçekleştirilebilmesini sağlamaktadır.

Ürün Avantajları

  • By-pass motorludur
  • Birbirinden bağımsız çalışma özelliği olan üç motor
  • Max. 3300W güç
  • Güçlü motorları ile ıslak ve kuru çekiş için ideal
  • Kolay boşaltım sistemli tanklar
  • ISI 304 (1. kalite) paslanmaz çelik gövde
  • Kolay Tank boşaltım sistemi
  • Filtre sökülmeden filtrenin ön temizliğinin yapılabilmesi
  • Paslanmaz çelik alt gövde ve çelik motor alt kapak
  • Uzun süreli çalışmalarda kendinden soğutmalı

Teknik Özellikler

Volt (V):220-240
Islak Kuru Vakum:Var
Max Motor Gücü:3x1100W
Su Kaldırma Basıncı:18.7kPA
Çalışma Mesafesi:14m
Toplam Tank Kapasitesi:100L
Devrilerek Boşaltma:Var
Aksesuar Çapı:50 Ømm
Ağırlık:69.8kg
Ebatlar:62cm X 81cm X 166cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.