Menu
Your Cart

Profesyonel Elektrik Süpürgesi

Profesyonel Elektrik Süpürgesi

Profesyonel Elektrik Süpürgesi Nedir?

Profesyonel Elektrik Süpürgesi, genellikle ticari olarak profesyoneller tarafından kullanılan temizlik makinalarıdır. Konvansiyonel, yani günlük hayatımızda ve evlerimizde kullandığımız süpürgelerden farklı olarak belirli amaçlara özel olarak ve daha uzun süreler kullanılabilmektedirler.

Bu modellerde ev tipi modellere göre daha yüksek kaliteli filtreler kullanıldığı için güçlü emiş ve filtrasyon özellikleri sağlamaktadır.

Örneğin oteller ve ho-re-ca sektörü için ultra sessiz veya dik modeller üretilmektedir. Ultra sessiz profesyonel elektrik süpürgeleri, housekeeping ve kat temizliğinde, dik elektrik süpürgeleri ise ortak alanların temizliğine çok verimli olarak kullanılmaktadır.

Dik elektrik süpürgeleri, yine hastane ve klinikler gibi sessizliğin önemli olduğu noktalarda kullanım için idealdir.

Havacılık sektörü için sırt modelleri üretilmektedir, giyilebilir bu özel profesyonel elektrik süpürgesi ürünleri dar ve girilmesi zor alanların temizliğinde idealdir. Sırt süpürgeleri aynı zamanda sinema ve tiyatro salonlarının temizlenmesi için ideal ürünlerdir.

Islak kuru elektrik süpürgeleri, hem ıslak hem de kuru çekim yapabildiklerinden, özellikle her türlü sanayi işletmesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Küçük ya da büyük her türlü uygulamada kullanılabilecek 20 - 75 litre arası kapasitelerde dayanıklı profesyonel elektrik süpürgesi ürünlerinden oluşmaktadır. Mükemmel performansları, kolay boşaltma ve korozyona dayanıklılık sayesinde bu makineler sanayi alanlarında kuru, ıslak veya nemli kirlerin çekiminde etkilidir.

Bütün bu örneklerden de kolayca anlaşılacağı gibi, profesyonel elektrik süpürgesi modelleri değişik kullanım amaçlarına yönelik özelliklerle donatılmıştır. Kuru tip, dik veya ıslak kuru tip modellerin her birisi farklı kullanım amaçlarına hizmet etmektedir. Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda üretilip bu ihtiyaçları en verimli şekilde karşılamaktadırlar.

Profesyonel Elektrik Süpürgesi Nerelerde Kullanılır?

Profesyonel Elektrik Süpürgesi modelleri, evdışı tüketim, otelcilik ve ho-re-ca, hastane ve sağlık, havacılık, sanayi ve üretim sektörleri için ideal tercihleri barındırmaktadır. Özellikle 2000'li yıllardan sonra endüstrileşmenin ve ev dışında geçirilen zamanın hızla artmasıyla birlikte, bu modeller de işletmelerde sıklıkla tercih edilmeye başlanmış ve yeni bir pazarı oluşturmuştur.

Evdışı tüketim, otelcilik ve ho-re-ca sektörlerinde dik elektrik süpürgeleri ve kuru elektrik süpürgeleri sessizliklerinden, dayanıklılıklarından ve hijyenik filtrasyon özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir.

Yine benzer biçimde hastanelerde, kliniklerde, medikal ve sağlık sektöründe kuru elektrik süpürgeleri sessiz çalışma ve opsiyonel hepa filtrasyon özelliklerinden dolayı tercih edilir. Özellikle hepa filtrasyon sağlık sektörü için önemli bir özelliktir, çünkü medikal düzeyde filtrasyon sağlamaktadır.

Havacılık sektörüne ilaveten avm, sinema ve tiyatro salonlarında giyilebilir süpürge modelleri tercih edilir. Bu modeller, koltuk araları gibi standart süpürgeleri kullanmanın çok zor olacağı alanların rahatlıkla temizlenmesini sağlamaktadır.

İnşaat, sanayi ve üretim tesislerinde ise, ıslak - nemli - kuru çekim özelliğine sahip ıslak kuru elektrik süpürgeleri tercih edilmektedir.

Profesyonel Elektrik Süpürgesi Fiyatları

Profesyonel Elektrik Süpürgesi Fiyatları, model, kullanım amacı, hazne ebadı ve makinenin gücüne göre büyük oranda değişkenlik göstermektedir. Burada en az makinenin fiyatı kadar önemli olan nokta, doğru iş için doğru makinenin tercih edilmesi olacaktır. İşletme maliyetleri üzerindeki en önemli etkiyi doğru temizlik makinalarının seçilmesi oluşturmaktadır, çünkü verimlilik direkt olarak bu seçimlere bağlı olacaktır.

Akal Kurumsal, uzman ve deneyimli satış kadrosuyla ücretsiz keşif hizmeti sunarak işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun makinaları yerinde tespit eder ve en rekabetçi fiyatlarla sunarak en düşük maliyetler ve en yüksek verimliliği sunmayı hedeflemektedir.