Menu
Your Cart

Rottest Yıkama Makinası

Brand: Rottest Model: MA.10199
Rottest ST 1500 E, 150 bar tetiksiz elektrik ısıtmalı sıcak soğuk basınçlı yıkama makinasıdır. Elektrik ısıtmalı yıkama makineleri, emisyon istemeyen kapalı alanlarda, kokusuz ve dumansız kullanım sekli ile her türlü gıda (et, süt ürünleri, meyve ve konserve) isletmesinin kullanımı için tasarlanmıst..
Brand: Rottest Model: MA.10197
Rottest ST 180 MPS, 180 bar tetikli monofaze soğuk sulu basınçlı yıkama makinasıdır. Soğuk sulu yıkama makineleri farklı yıkama ihtiyaçlarını karsılamak için yüksek performanslı pompalar ile üretilmistir. En ağır şartlarda çalışmaya uygun ürünler tüketicilerin büyük begenisini kazanmıstır. Yüksek Ba..
Brand: Rottest Model: MA.10249
Rottest ST 1800 E (P), tetikli 180 bar elektrik ısıtmalı sıcak soğuk basınçlı yıkama makinasıdır. Elektrik ısıtmalı yıkama makineleri, emisyon istemeyen kapalı alanlarda, kokusuz ve dumansız kullanım sekli ile her türlü gıda (et, süt ürünleri, meyve ve konserve) isletmesinin kullanımı için tasarlanm..
Brand: Rottest Model: MA.10221
Rottest ST 1800 E, tetiksiz 180 bar elektrik ısıtmalı sıcak soğuk basınçlı yıkama makinasıdır. Elektrik ısıtmalı yıkama makineleri, emisyon istemeyen kapalı alanlarda, kokusuz ve dumansız kullanım sekli ile her türlü gıda (et, süt ürünleri, meyve ve konserve) isletmesinin kullanımı için tasarlanmıst..
Brand: Rottest Model: MA.10237
Rottest ST 1860 C, 180 bar tetiksiz sıcak soğuk basınçlı yıkama makinasıdır. Gece gündüz çalısmaya uygun olarak dizayn edilmiştir. Yüksek basınç pompaları seramik pistonludur, pompa ve motor direk akupledir. Pompa basıncı ve su akısı by-pass regülatör sisteminden ayarlanır, su basıncı normalin üzer..
Brand: Rottest Model: MA.10195
Rottest ST 1860 C, 180 bar tetiksiz sıcak soğuk basınçlı yıkama makinesidir. Gece gündüz çalısmaya uygun olarak dizayn edilmiştir. Yüksek basınç pompaları seramik pistonludur, pompa ve motor direk akupledir. Pompa basıncı ve su akısı by-pass regülatör sisteminden ayarlanır, su basıncı normalin üzeri..
Brand: Rottest Model: MA.10194
Rottest ST 200 CS 200 bar tetiksiz soğuk sulu basınçlı yıkama makinesidir ve farklı yıkama ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek performanslı pompalar ile üretilmiştir. En ağır şartlarda çalışmaya uygun ürünler tüketicilerin büyük begenisini kazanmıstır. Yüksek Basınç pompaları seramik pistonlu ve mo..
Brand: Rottest Model: MA.10198
Rottest ST 200 PS, 200 bar tetikli soğuk basınçlı yıkama makinesidir. Soğuk sulu yıkama makineleri farklı yıkama ihtiyaçlarını karsılamak için yüksek performanslı pompalar ile üretilmistir. En ağır şartlarda çalışmaya uygun ürünler tüketicilerin büyük begenisini kazanmıstır. Yüksek Basınç pompaları ..
Brand: Rottest Model: MA.10196
Rottest ST 2000 C, 200 bar tetiksiz sıcak soğuk sulu basınçlı yıkama makinesidir. Gece gündüz çalısmaya uygun olarak dizayn edilmiştir. Yüksek basınç pompaları seramik pistonludur, pompa ve motor direk akupledir. Pompa basıncı ve su akısı by-pass regülatör sisteminden ayarlanır, su basıncı normalin ..
Brand: Rottest Model: MA.10254
Rottest ST 2000 P, 200 bar tetikli sıcak soğuk basınçlı yıkama makinasıdır. Gece gündüz çalısmaya uygun olarak dizayn edilmiştir. Yüksek basınç pompaları seramik pistonludur, pompa ve motor direk akupledir. Pompa basıncı ve su akısı by-pass regülatör sisteminden ayarlanır, su basıncı normalin üzeri..
Brand: Rottest Model: MA.10190
Rottest ST 2100 C, 200 bar tetiksiz sıcak soğuk basınçlı yıkama makinasıdır. Yüksek basınç pompaları seramik pistonludur, pompa ve motor direk akupledir. Pompa basıncı ve su akısı by-pass regülatör sisteminden ayarlanır, su basıncı normalin üzerine çıktıgında komuta regülatörü motor güç aktarımını k..
Brand: Rottest Model: MA.10201
Rottest ST 2100 P, 200 bar tetikli sıcak soğuk basınçlı yıkama makinasıdır. Gece gündüz çalısmaya uygun olarak dizayn edilmiştir. Yüksek basınç pompaları seramik pistonludur, pompa ve motor direk akupledir. Pompa basıncı ve su akısı by-pass regülatör sisteminden ayarlanır, su basıncı normalin üzeri..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 37 (4 Sayfa)