Menu
Your Cart

Nilco P270 Islak Kuru Elektrik Süpürgesi

Nilco P270 Islak Kuru Elektrik Süpürgesi
Nilco P270 Islak Kuru Elektrik Süpürgesi

Nilco P270

Ürün Açıklaması

Nilco P270; birbirinden bağımsız 2 adet motora sahip, toplam 2200W gücünde, paslanmaz çelik gövdeli tam profesyonel ıslak kuru elektrik süpürgesidir. 1600W gücünde vakum motoruna ve AISI 304 (1.kalite) paslanmaz çelik gövdeye sahip bu kuvvetli makine hem sanayi ve üretim tesislerinde, hem de temizlik şirketlerinde yüksek performans ile kullanılmaktadır.

P270 in 2200W birbirinden bağımsız çalışabilen iki vakum moturu ile fabrikalarda, üretim sahalarında ve endüstriyel alanlardaki mermer, marley, beton, halı ve plastik kaplı zeminlerde her türlü su, ince ve kaba tozlar kolaylıkla vakumlanır. Uzun süreli çalışmalarda kendinden soğutmalı bu makine, paslanmaz çelik gövdesinin de yardımı ile en ağır hizmet şartlarında bile performans kaybı yaşamadan uzun yıllar hizmet verebilmektedir.

19.8kPA su kaldırma basıncı sunan bu güçlü makine, 70 litrelik bir tank kapasitesine sahiptir. Geniş tank kapasitesi sayesinde boşaltım işlemi yapmadan uzun süre çalışılabilmektedir. Devrilerek boşaltma özelliği sayesinde, operatörlerin boşaltım işlemlerini fiziksel efor harcamadan ve kolaylıkla yapabilmelerini de sağlamaktadır. 74 dBA ses gürültü seviyesi; gürültüye çok hassas noktalar haricinde gün içi temizlik yapabilme imkanı vermektedir.

Monofaze olarak üretilmiş cihaz, gün içi aralıklarla kullanım için uygundur. Uzun süreli kullanımda cihazın kendini soğutma özelliği de bulunmaktadır. 14mt kablosu sayesinde operatörlere rahat bir çalışa yarıçapı sunmaktadır. 68cm X 68cm X 97cm ebatları ile son derece kompakt olarak üretilmiş bu makine, girilmesi zor alanlarda da rahatlıkla temizlik yapılabilmesine imkan verir.

Ürün Avantajları

  • Birbirinden bağımsız çalışma özelliği olan iki motorlu Islak-kuru vakum makinesi
  • Max. 2200W güç ile çalışabilmektedir
  • Güçlü motorları ile ıslak ve kuru çekiş için ideal olmasının yanısıra kolay boşaltım sistemli tankları bulunmaktadır
  • Motorların birbirinden bağımsız çalışma özelliği
  • Kolay tank boşaltım sistemi
  • Isıya karşı dirençli paslanmaz çelik gövde
  • Şamandıra sistemi / Motor Koruma
  • Uzun süreli çalışmalarda kendinden soğutmalı

Teknik Özellikler

Volt (V):220-240
Max Motor Gücü:2x1100W
Su Kaldırma Basıncı:19.8kPA
Çalışma Mesafesi:14m
Toplam Tank Kapasitesi:70L
Devrilerek Boşaltma:Var
Aksesuar Çapı:38 Ømm
Ses Seviyesi:74dB
Ağırlık:25kg
Ebatlar:68cm X 68cm X 97cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.