Menu
Your Cart

Hakkımızda

2003 yılında Madencilik ve Sanayi grubumuzun yanında hizmete giren Akal Kurumsal A.Ş., 2007 yılında faaliyet alanlarını geliştirerek ev dışı tüketim sektörünün aranılan isimleri arasına girmiştir. Firmamız plaza, ofis, fabrika, hastane, okul, restaurantlar gibi kurum ve kuruluşların her çeşit endüstriyel temizlik malzemesi, temizlik makinaları ve aparatları, evdışı temizlik kağıtları, ambalaj malzemeleri, iş güvenliği ekipmanları, temel ve yardımcı gıda ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Zengin ürün yelpazesi, geniş ve güçlü dağıtım ağı ve dinamik ekibiyle, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiştir.

Firmamız Eczacıbaşı Marathon profesyonel temizlik kağıtları ve Johnson Diversey endüstriyel hijyen kimyasallarının yetkili satış noktalarından biri olup, ekonomik endüstriyel hijyen kimyasallarında ise Aykim Tex Profesyonel ve Viking Kimya ürünlerinin bayisidir. 2010 yılından itibaren Sensoft markası ile profesyonel temizlik kağıtlarında private label üretime başlamıştır.

Akal Kurumsal, 2011 yılından itibaren Nilfisk Temizlik Makinaları’nın yetkili bayiliğini almış;  temizlik makinaları ve aparatları ile ilgili satış ve satış sonrası faaliyetlerine başlamıştır.

Her türlü tüketim malzemesi ihtiyacı için çözümler üreten Akal Kurumsal, eğitimli personeli, geniş ürün yelpazesi ve her gün yenilenen enerjisiyle çalışmalarına devam etmektedir.