Menu
Your Cart

Teslimat Süreci

Teslimat Süreci Hakkında Detaylar 

Akal Kurumsal’dan satın almış olduğunuz ürünlerin kargo teslim süresi, İstanbul Avrupa Yakası için 1 iş günü, İstanbul Anadolu Yakası için ise 2 iş günüdür. Gün içerisinde 16:00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişler, 1 gün sonra işleme alınır. İstanbul içi gönderilerin teslimatları Akal Kurumsal lojistik ağı ile gerçekleştirilir. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanacak istisnai durumlar bildirilecektir. İstanbul dışı için şu anda gönderi ve sevkiyat yapılmamaktadır. 

Ödeme seçeneği, havale/EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın Akal Kurumsal Hizmetler A.Ş. hesaplarına ulaşması ve siparişlerin onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır. 

Resmi tatil ve hafta sonu günleri teslimat gerçekleştirilmemektedir. 


Kargo Teslimat Ücretleri 

İstanbul İçi

İstanbul içi 150 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir. İstanbul içi 150 TL altındaki siparişlerinizin kargo bedeli 9.95 TL olarak faturanıza yansıtılacaktır. 

Fotokopi kağıdı, klasörler, mobilya ürünleri ve sıvı temizlik ürünlerinin toplu alımlarında ve benzeri tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir.Oluşabilecek ek kargo bedeliyle ilgili durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmektedir. 


İstanbul Dışı

Ürün dağıtımı kendi lojistik ağımızla gerçekleştirildiğinden, şu an için sadece İstanbul il sınırları içerisinde hizmet verilmektedir.

İstanbul'a bağlı olup, merkez dışında kalan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy ilçeleridir.