Menu
Your Cart

Nilco Indigo 36E Zemin Temizleme Makinası

Nilco Indigo 36E Zemin Temizleme Makinası
Nilco Indigo 36E Zemin Temizleme Makinası

Nilco Indigo 36E

Ürün Açıklaması

Nilco Indigo 36E; küçük ve orta genişlikteki alanların yüksek performans ile temizliği ve bakımı için geliştirilmiş, 360mm çalışma genişliğine sahip kablolu zemin temizleme makinasıdır. Güçlü, verimli, kullanışı ve tutuşu kolay bu ürün, Nilco tarafından en iyi kalite hammadde kullanılarak tasarlanmıştır. En zor kullanım şartlarında bile temizlikte mükemmel sonuç verir. Elektrikli ve bataryalı seçenekleri mevcuttur. 36E modeli, elektrikli (kablolu) modeldir. Pratik ve taşıması kolay bir makinedir. Ayrıca, katlanabilir tutma kolu sayesinde cihazın saklanması da son derece kolaydır. Catering şirketleri, restoranlar, ofisler, küçük mağazalar, okullar ve küçük dar alanların temizliğinde kolay kullanım avantajı sunar.

360mm çalışma genişliğine sahip cihaz, 46cm vakumlama genişliği sunmaktadır. 11lt temiz su ve 12lt kirli su tankı kapasitesi, küçük ve orta zeminler üzerinde kullanım için yeterli seviyededir. 370W fırça motoru, 130rpm fırça devir hızı meydana çıkarmaktadır. Bu özellikler sayesinde, cihaz 1260m2/s teorik temizleme performansına sahiptir. 400W gücünde vakum motoru sayesinde, son derece etkin bir emme / vakumlama performansı da kullanıcılara sunulmuş olacaktır.

Küçük ve girilmesi zor alanlarda rahat çalışabilmek için özellikle tasarlanmış bu makine; 120cm X 43cm X 97cm ebatlara sahip ve sadece 38kg gelmektedir. Kompakt tasarımına karşın, 18kg fırça basıncı muadillerine göre son derece yüksek seviyededir. Böylelikle, bu ebatlara sahip kompakt cihaz klasmanında çok yüksek bir temizleme performansı ortaya çıkarmaktadır. Bu sayede; okullar, ofisler, restoranlar, catering firmaları, küçük mağazalar ve ticari alanlarda hem girilmesi zor noktalara ulaşmak hem de yüksek performanslı temizlik yapabilmek için uygun bir seçenektir.

Ürün Avantajları

  • Kullanma kolunun katlanabilir olma özelliği
  • Kolay taşınabilir ve kolay saklanabilir
  • 370W fırça motoru, 400W vakum motoru
  • Catering şirketleri, restoranlar, ofisler, küçük mağazalar, okullar ve küçük dar alanların temizliğinde kolay kullanım avantajı sunar
  • 1260m2/s teorik temizleme performansı
  • Sadece 38kg ağırlığında
  • 18kg fırça basıncı, muadillerine göre son derece yüksektir
  • Hafif ve pratik

Teknik Özellikler

Volt:230V
Çalışma Genişliği:360mm
Vakumlama Genişliği:46cm
Max. Çalışma Kapasitesi:1260m2/s
Temiz Su Tankı Kapasitesi:11L
Kirli Su Tankı Kapasitesi:12L
Fırça Motor Gücü:370W
Fırça Devir:130rpm
Vakum Motor Gücü:400W
Fırça Basıncı:18kg
Ağırlık:38kg
Ebatlar:120cm X 43cm X 97cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.