Menu
Your Cart

Omo Sıvı Çamaşır Deterjanı Hijyen 1950ml

Omo Sıvı Çamaşır Deterjanı Hijyen 1950ml
Omo Sıvı Çamaşır Deterjanı Hijyen 1950ml
Omo Sıvı Çamaşır Deterjanı Hijyen 1950 ml ürünü.  Omo ‌Hijyen Sıvı Deterjan, etkin leke çıkarma teknolojisi özelliğiyle beyaz ve renkli çamaşırları başarılı şekilde temizlemek için uygun bir üründür ve çamaşırlarınızda kusursuz hijyen sağlar. Formül içeriğinde parfüm bulunan sıvı deterjan, çamaşırların yıkandıktan sonra uzun süre mis gibi kokmasını ve ferahlık hissi sağlamasını mümkün hâle getirir. 

Sıvı performans ürünlerine karşı test edilmiş olan sıvı çamaşır deterjanı, leke çıkarma gücü ile tatmin edici temizleme sonuçları alınmasını sağlar. Üstün performansıyla beğeni kazanan sıvı deterjan, çamaşırların kirlilik seviyelerine göre farklı ölçeklerde uygulanabilir. Zorlu lekelerle etkili bir şekilde mücadele etmek için geliştirilmiş olan Omo Hijyen Sıvı Deterjan sayesinde yıkama işlemi sırasında ön yıkama yapmaya gerek kalmaz. Sıvı deterjan, kısa programda yıkama yapıldığında bile lekeleri geride en küçük iz bırakmayacak biçimde ortadan kaldırır. 

Sıvı çamaşır deterjanı, doğrudan lekelerin üzerine uygulayarak da kullanabilirsiniz. Yıkama işlemi öncesinde sıvı deterjan, çamaşırda bulunan lekenin üzerine damlatılıp sürülebilir. İşlem esnasında ürünün leke çıkarıcı işlevi bulunan kapağını kullanmak suretiyle daha hızlı ve kolay sonuç alabilirsiniz. Siz de Omo Hijyen Sıvı Deterjan sayesinde inatçı lekeleri çok yönlü olarak yok edebilirsiniz ve çamaşırlarınız için aradığınız hijyeni bu ürün ile sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.