Menu
Your Cart

Fomy Köpük Sabun Standart Kartuşlu 1000ml 12li

Fomy Köpük Sabun Standart Kartuşlu 1000ml 12li
Fomy Köpük Sabun Standart Kartuşlu 1000ml 12li
Fomy Köpük Sabun, kremli pH:5,5 antibakteriyel bir köpük sabundur. Antibakteriyel özellikli olup, pH oranı 5,5'tir. Nemlendirici krem içerir. Özel dispenseri ile kullanıldığında, her basımda 0,5gr ürün 10 misli hava ile karıştırılarak el yıkama köpüğü haline getirilerek tek basımla eller yıkanabilir. Normal sıvı sabunlarda ise, dispenserden her kullanım yaklaşık 2,5gr'dır.

1000gr'lık sıvı sabun yaklaşık 400 kez dispenserden kullanım sağlarken, 1000gr'lık köpük sabun 2000 kullanım sağlar, ortalama 5 misli maliyet tasarrufu getirir. Çabuk durulanması sayesinde, sıvı sabuna göre su sarfiyatını da düşürmektedir.

Fomy Kremli Köpük Sabun, ciltte bakteri oluşumunu önler, koyuluk (viskozite) oluşturabilecek hiçbir madde içermez. Alkali, zararlı nitrosaminleri ve formaldehitleri içermez. Antibakteriyel (Aktif Madde: Triclosan) özelliği sayesinde egzama ve mantara karşı etkilidir. TSE ve ISO-9001 kalite sertifikasyonlarına sahiptir.

GENEL ÖZELLİKLER
  • Sağlıklı olmanın temeli ideal el temizliğidir: Ellerin cm² 'sinde 2 ila 6 bin adet bakteri bulunur. Enfeksiyon hastalıklarının en önemli sebebi ellerdeki bakterilerdir. Sadece ABD'de, her yıl ortalama 80 milyon gıda zehirlenmesi tesbit edilmekte ve zehirleyen gıdaların %70'inin hazırlanırken bozulduğu, bununda %40'ına ellerdeki bakterilerin sebep olduğu tesbit edilmiştir.
  • Bakterilere karşı etkili çözüm: Fomy köpük sabun, formülünde bulunan triclosan koruyucu maddesi sayesinde cildinizi bakterilerden arındırarak tam bir koruma sağlar. Düzenli kullanıldığında cilt hastalıklarına yol açan bakteri ve mantarların üremesini engeller. Vücut kokularına sebep olan bakterilere, egzama ve akneye karşı etkilidir.
  • Cildinizin dostu ve koruyucusu: Fomy'nin pH değeri, sağlıklı bir cildin pH değeri olan 5.5'dir. pH değerleri yüksek olan diğer sıvı sabun veya sabunlara nazaran Fomy cildinizin doğal nem dengesini korur ve cildinizin yumuşak kalmasını sağlar. Ayrıca formülünde bulunan ve şampuanlarda kullanılan nemlendirici ve yumuşatıcı maddeler sayesinde hassas ciltleri tahriş etmez ve kurutmaz, kuru ciltleri nemlendirir ve yumuşatır.
  • Kolay, pratik ve ekonomik: Kullanımı kolay ve pratiktir. Sıvıyı köpürtmek için musluk akarken uğraşmaktan, israf ederek lavaboya akıtmaktan kurtarır. Sıvısı konsantre olduğu için 0,5 gram ile el yıkanabilmektedir. Sıvı sabunlarla ortalama 2,5 gram ile el yıkanabiliyor, sıvı sabuna göre 5 katı daha ekonomiktir.

  • Ambalaj: 1000gr
  • Koli içi Adet: 12
  • Yorum Yap

    Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.