Menu
Your Cart

Domestos Hijyenik Sprey Çok Amaçlı 750ml

Domestos Hijyenik Sprey Çok Amaçlı 750ml
Domestos Hijyenik Sprey Çok Amaçlı 750ml

Domestos Hijyenik Sprey; akışkan kıvamı, kolay ve fonksiyonel kullanımıyla ev temizliğinin tercih edilen ürünlerinden biri olarak öne çıkıyor. Sprey formunda üretilen temizlik ürünü en zor yerlere bile ulaşarak maksimum temizlik ve yüzey hijyeni sağlıyor. Yemek atıklarında, küf ve lekelerde ovalamaya gerek kalmadan etkisini gösteren deterjan en zor alanlarda bile mükemmel sonuca ulaşıyor.

Paslanmaz çelik, emaye kaplı yüzeyler, seramik, porselen, plastik ve uygun ahşap yüzeylerde de kullanılabilen Domestos sprey; ev, ofis, restoran, kafe, okul ve daha birçok yerde temizliğin en büyük yardımcısı konumunda. Spreyin ucundaki kilit sayesinde ürün çocuklu evlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Ürün banyo, mutfak ve daha birçok alanda çok yönlü yüzey temizleme, parlaklık ve hijyen sağlıyor.

Ürünü seramik, porselen, emaye, plastik ve uygun ahşap yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. Domestos Çok Amaçlı spreyi temizleyeceğiniz yüzeye sıkıp beklettikten sonra silerseniz daha başarılı sonuç alabilirsiniz. Domestos Çok Amaçlı Sprey'i diğer Domestos ürünleriyle beraber kullanarak evinizde mükemmel yüzey temizliği ve parlaklığı sağlayarak, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte pırıl pırıl parlayan hijyenik ortamlarda huzurun keyfini çıkarın.

ÖZELLİKLER

• Emaye kaplı yüzeyler, seramik, porselen, plastik ve uygun ahşap yüzeylerde hijyen sağlar.
• Ağır yemek artıklarını, küf kirlerini ve yağlı kirleri mükemmel temizler.
• Maksimum hijyen sağlar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.