Menu
Your Cart

Ariel Çamaşır Makinası Deterjanı Dağ Esintisi 1,5kg

Ariel Çamaşır Makinası Deterjanı Dağ Esintisi 1,5kg
Ariel Çamaşır Makinası Deterjanı Dağ Esintisi 1,5kg
Ariel Çamaşır Makinası Deterjanı Dağ Esintisi 1,5kg; kıyafetlerin renk canlılığını koruyan ve az köpüren katkılı sentetik bir deterjandır. Konsantre ambalajıyla daha çok aktif madde içerir, böylelikle aynı miktar çamaşır yıkamak için daha az deterjan gerekir. 

Temizleme gücüne dağların ferahlatan kokusunu ekleyen Ariel Dağ Esintisi çamaşırlarınızdaki zor lekeleri çıkarmanıza yardımcı olur. Hijyen için geliştirilmiş, derinlemesine temizlik teknolojisi sayesinde ürün, giysilerinizin içlerine hapsolmuş mikroorganizmaları yok eder. Düşük sıcaklıklarda aktif hale gelerek, yağ, toz ve leke gibi kirlerle mücadele eder ve böylece makinenizin enerji harcama seviyesini düşürür.

Ariel Dağ Esintisi yüksek teknolojisi sayesinde severek giydiğiniz kıyafetlerinizi onlara zarar vermeden temizler. Kıyafetlerinizi zorlu kirlerden arındırırken çamaşır makinenizi de korur. Giysilerinizin renklerini korumak için farklı renklerdeki ürünleri birlikte yıkamamanız tavsiye edilir. Yıkama öncesinde paket üzerinde yer alan uyarıları okumanız gerekir. Paket üzerindeki kullanım talimatında belirtildiği miktarda ürünü, makinenizin deterjan haznesine eklemeniz yeterlidir. 

TEKNİK BİLGİLER
  • Marka: Ariel
  • Tür: Çamaşır Makinası Deterjanı
  • Tip: Konsantre
  • Ağırlık: 1.5kg
  • Koli içi Adet: 1

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.