Menu
Your Cart

Cif Sprey Power&Shine Mutfak 750ml

Cif Sprey Power&Shine Mutfak 750ml
Cif Sprey Power&Shine Mutfak 750ml

Portakal ve limon özü sayesinde evinize bahar kokusu getiren Cif Sprey Power&Shine Mutfak, hijyen sağlayan yapısı ile mutfaktaki yardımcınız olur. Yanmış ve yapışmış yağlarla etkili bir şekilde mücadele ederek ocak temizliği konusunda güçlü çözümler sunar. Mutfak temizliği için geliştirilmiş olan ürün, yüzeylerin çizilmesini de engelleyerek parlak kalmasını sağlar.

Zorlu yağları %100 çözen yapısı ile fırın temizleme konusunda da önemli bir rol oynar. Kurumuş yağ lekelerini ve kirleri mutfağınızdan söker atar. Güçlü ve etkili yapısı sayesinde ışıltılı ve parlak bir ankastre temizliği sunar. Yüksek ısılar yüzünden kurumuş olan yağ lekeleri ile de mücadele ederek etkili bir fırın temizleme seçeneği oluşturur.

Salça izleri, donmuş yağ lekeleri, yemek kalıntıları ve daha birçok kiri üzerinde tutan lavabo temizliği için tek başına yeterlidir. Buzdolabı Nasıl Temizlenir? Ultra yağ çözücü formüle sahip Cif Sprey'in birkaç damlası buzdolabınızın içini pırıl pırıl etmenize yardımcı olur. Önce spreyi kirli yüzeye uygulayın. Ardından da bir bez yardımı ile silin. %100 etkili ve güçlü formülü sayesinde kirlerin hızlı ve kolay bir şekilde yok olduğunu görebilirsiniz.

・Ultra Yağ Çözücü
・Portakal ve limon özlü
・Zorlu yağları %100 çözer
・%100 pürüzsüz parlaklık
・İnatçı ve yapışmış yağlı kirlerde etkili
・Mutfak Temizliği

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.