Menu
Your Cart

Clax Target Protein Çözücü Ön Yıkama Deterjanı 10kg

Clax Target Protein Çözücü Ön Yıkama Deterjanı 10kg
Clax Target Protein Çözücü Ön Yıkama Deterjanı 10kg
Clax Target, protein bazlı lekeleri çözmek için kullanılan bir deterjandır. Otel, çamaşırhane, hastahe, fabrika vb. yerlerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Beyaz veya renkli çamaşırlar ile polyester, pamuklu veya polyester/pamuk karışımı çamaşırların temizliğinde kullanılır. TSE ve ISO-9001 kalite sertifikasyonuna sahiptir. AÇIKLAMA
Clax Target, protein bazlı lekeleri çözmek için kullanılan bir deterjandır. Otel, çamaşırhane, hastahe, fabrika vb. yerlerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Beyaz veya renkli çamaşırlar ile polyester, pamuklu veya polyester/pamuk karışımı çamaşırların temizliğinde kullanılır.
ÖZELLİKLER
  • Clax Target, ağır kirli çamaşırlardaki protein içeren kan, yumurta, süt ve çeşitli sos lekelerinin çıkarılmasında güvenle kullanılır.
  • Normal yıkama ile çıkmayan pişmiş lekelerin temizliğinde de etkindir.
  • Her türlü çamaşır makinesinde ve bastırma tankında kullanılır.
  • Arıtma tesislerine zarar vermez.

KULLANIM TALİMATLARI
Çamaşır Makinesi:
Çamaşırlar beher kg kuru çamaşır için 10 – 15 gr Clax Target ile 50 – 55oC’de 10 – 15 dakika veya fazla süre ile yıkanır, sonra ana yıkama deterjanı ilavesi ile 80 – 85oC esas yıkamaya devam edilir, ara boşaltma yapılmaz. Clax Target, klorlu ağartıcılarla birlikte kullanılmaz.
Bastırma Uygulaması:
Beher kg kuru çamaşır için 20 – 30 gr Clax Target ılık suda çözülür. Çamaşırlar en az 30 dakika, daha iyi performans için bir gece tankta bekletilir. Durulanmadan, ana yıkama deterjanı ile normal yıkama yapılır. Kullanım miktarı, testler ve denemelrden elde edilen sonuçlara göre tavsiye edilmektedir.

TEKNİK VERİLER
pH(1% solüsyon): 11,0 ± 1,0
Yoğunluk (gr/litre): 800 ± 100
Ambalaj: 10kg
Koli içi Adet: 1

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi