Menu
Your Cart

Columbus Zemin Yıkama Makinası

Zemin temizlik makinaları içerisinde yer alan Büyük Zemin Temizlik makinaları ürünleri, bu kategoride bulunmaktadır.

Kredi Kartına Taksit

Brand: Columbus Model: MA.11154
Columbus RA35B10 Zemin Temizlik Makinası Küçük Boy Zemin Temizlik Makinası Hizmet sektöründe tüm talepleri karşılamak için tasarlanmış Columbus itmeli ve yürüyüş motorlu sanayi tipi temizlik makineleri, farklı boyutları ile tam bir çözüm ortağıdır. Bakımı ve temizliği kolay, dayanıklı..
Brand: Columbus Model: MA.11153
Columbus RA35K10 Zemin Temizlik Makinası Küçük Boy Zemin Temizlik Makinası Hizmet sektöründe tüm talepleri karşılamak için tasarlanmış Columbus itmeli ve yürüyüş motorlu sanayi tipi temizlik makineleri, farklı boyutları ile tam bir çözüm ortağıdır. Bakımı ve temizliği kolay, dayanıklı..
Brand: Columbus Model: MA.11155
Columbus RA43B20 Zemin Temizlik Makinası Orta Boy Zemin Temizlik Makinası Hizmet sektöründe tüm talepleri karşılamak için tasarlanmış Columbus itmeli ve yürüyüş motorlu sanayi tipi temizlik makineleri, farklı boyutları ile tam bir çözüm ortağıdır. Bakımı ve temizliği kolay, dayanıklı ..
Brand: Columbus Model: MA.11158
Columbus RA43B40 Zemin Temizlik Makinası Orta Boy Zemin Temizlik Makinası Hizmet sektöründe tüm talepleri karşılamak için tasarlanmış Columbus itmeli ve yürüyüş motorlu sanayi tipi temizlik makineleri, farklı boyutları ile tam bir çözüm ortağıdır. Bakımı ve temizliği kolay, dayanıklı ..
Brand: Columbus Model: MA.11156
Columbus RA43K40 Zemin Temizlik Makinası Orta Boy Zemin Temizlik Makinası Hizmet sektöründe tüm talepleri karşılamak için tasarlanmış Columbus itmeli ve yürüyüş motorlu sanayi tipi temizlik makineleri, farklı boyutları ile tam bir çözüm ortağıdır. Bakımı ve temizliği kolay, dayanıklı ..
Brand: Columbus Model: MA.11159
Columbus RA55B40 Zemin Temizlik Makinası Orta Boy Zemin Temizlik Makinası Hizmet sektöründe tüm talepleri karşılamak için tasarlanmış Columbus itmeli ve yürüyüş motorlu sanayi tipi temizlik makineleri, farklı boyutları ile tam bir çözüm ortağıdır. Bakımı ve temizliği kolay, dayanıklı ..
Brand: Columbus Model: MA.11160
Columbus RA55BM40 Zemin Temizlik Makinası Yürüyüş Motorlu Orta Boy Zemin Temizlik Makinası Hizmet sektöründe tüm talepleri karşılamak için tasarlanmış Columbus itmeli ve yürüyüş motorlu sanayi tipi temizlik makineleri, farklı boyutları ile tam bir çözüm ortağıdır. Bakımı ve temizliği ..
Brand: Columbus Model: MA.11157
Columbus RA55K40 Zemin Temizlik Makinası Orta Boy Zemin Temizlik Makinası Hizmet sektöründe tüm talepleri karşılamak için tasarlanmış Columbus itmeli ve yürüyüş motorlu sanayi tipi temizlik makineleri, farklı boyutları ile tam bir çözüm ortağıdır. Bakımı ve temizliği kolay, dayanıklı ..
Brand: Columbus Model: MA.11163
Columbus RA66BM60 noBAC® Zemin Temizlik Makinası Yürüyüş Motorlu ANTİBAKTERİYEL Büyük Boy Zemin Temizlik Makinası HACCP'ye göre Hijyenlik gerekliliğini, birçok yönden tüm Columbus temizlik makineleri yerine getirir. Kirli su deposunun oldukça büyük kapağı, kapsamlı temizlik ve dezenfekte et..
Brand: Columbus Model: MA.11162
Columbus RA66BM60 Zemin Temizlik Makinası Yürüyüş Motorlu Büyük Boy Zemin Temizlik Makinası Hizmet sektöründe tüm talepleri karşılamak için tasarlanmış Columbus itmeli ve yürüyüş motorlu sanayi tipi temizlik makineleri, farklı boyutları ile tam bir çözüm ortağıdır. Bakımı ve temizliği..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)