Menu
Your Cart

Ecoline Pro Yıkama Makinası

Brand: Ecoline Model: MA.11107
Ecoline Pro 150 M, 150 bar tetiksiz monofaze soğuk basınçlı yıkama makinesidir. Ecoline Basınçlı Yıkama Makineleri, ekonomik ve dayanıklı pompaları ile bilinmektedir. Gelişmiş teknolojisi ve 1,5lt yağ haznesine sahip pompa aksamıyla aşınma ve ısınma seviyesi minimum düzeyde tutulmakta, böylelikle mi..
Brand: Ecoline Model: MA.11112
Ecoline Pro 150 MH, 150 bar monofaze tetikli sıcak soğuk basınçlı yıkama makinesidir. Ecoline Pro Basınçlı Yıkama Makineleri, ekonomik ve dayanıklı pompaları ile bilinmektedir. Gelişmiş teknolojisi ve 1,5lt yağ haznesine sahip pompa aksamıyla aşınma ve ısınma seviyesi minimum düzeyde tutulmakta, böy..
Brand: Ecoline Model: MA.11108
Ecoline Pro 170 M, 170 bar tetiksiz monofaze soğuk basınçlı yıkama makinesidir. Ecoline Pro Basınçlı Yıkama Makineleri, dayanıklı ve ekonomik pompaları ile bilinmektedir. Gelişmiş teknolojisi ve 1,5lt yağ haznesine sahip pompa aksamıyla aşınma ve ısınma seviyesi minimum düzeyde tutulmakta, böylelikl..
Brand: Ecoline Model: MA.11113
Ecoline Pro 170 MH, 170 bar monofaze tetikli sıcak soğuk basınçlı yıkama makinesidir. Ecoline Pro Basınçlı Yıkama Makineleri, ekonomik ve dayanıklı pompaları ile bilinmektedir. Gelişmiş teknolojisi ve 1,5lt yağ haznesine sahip pompa aksamıyla aşınma ve ısınma seviyesi minimum düzeyde tutulmakta, böy..
Brand: Ecoline Model: MA.10250
Ecoline Pro 200, 200 bar tetiksiz soğuk basınçlı yıkama makinasıdır. Oto yıkama sektörünün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak; piyasadaki benzer ürünlerden hem şase sağlamlığı, hem de montaj işçiliğinde fark yaratarak üretilmiş bir basınçlı yıkama makinesidir.CİHAZ ÖZELLİKLERİ* Piyasada kabul gör..
Brand: Ecoline Model: MA.11114
Ecoline Pro 200 H, 200 bar tetikli sıcak soğuk basınçlı yıkama makinesidir. Ecoline Pro Basınçlı Yıkama Makineleri, ekonomik ve dayanıklı pompaları ile bilinmektedir. Gelişmiş teknolojisi ve 1,5lt yağ haznesine sahip pompa aksamıyla aşınma ve ısınma seviyesi minimum düzeyde tutulmakta, böylelikle mi..
Brand: Ecoline Model: MA.11110
Ecoline Pro 250 B, 250 bar tetiksiz soğuk basınçlı yıkama makinesidir. Ecoline Pro Basınçlı Yıkama Makineleri, dayanıklı ve ekonomik pompaları ile bilinmektedir. Gelişmiş teknolojisi ve 1,5lt yağ haznesine sahip pompa aksamıyla aşınma ve ısınma seviyesi minimum düzeyde tutulmakta, böylelikle minimum..
Brand: Ecoline Model: MA.11109
Ecoline Pro 250, 250 bar tetiksiz soğuk basınçlı yıkama makinesidir. Ecoline Pro Basınçlı Yıkama Makineleri, dayanıklı ve ekonomik pompaları ile bilinmektedir. Gelişmiş teknolojisi ve 1,5lt yağ haznesine sahip pompa aksamıyla aşınma ve ısınma seviyesi minimum düzeyde tutulmakta, böylelikle minimum b..
Brand: Ecoline Model: MA.11116
Ecoline Pro 250 BH, 250 bar tetikli sıcak soğuk basınçlı yıkama makinesidir. Ecoline Pro Basınçlı Yıkama Makineleri, ekonomik ve dayanıklı pompaları ile bilinmektedir. Gelişmiş teknolojisi ve 1,5lt yağ haznesine sahip pompa aksamıyla aşınma ve ısınma seviyesi minimum düzeyde tutulmakta, böylelikle m..
Brand: Ecoline Model: MA.11115
Ecoline Pro 250 H, 250 bar tetikli sıcak soğuk basınçlı yıkama makinesidir. Ecoline Pro Basınçlı Yıkama Makineleri, ekonomik ve dayanıklı pompaları ile bilinmektedir. Gelişmiş teknolojisi ve 1,5lt yağ haznesine sahip pompa aksamıyla aşınma ve ısınma seviyesi minimum düzeyde tutulmakta, böylelikle mi..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)