Menu
Your Cart

Halı Yıkama Makinası

Temizlik makinaları içerisinde yer alan Halı Yıkama Makinaları ürünleri, bu kategoride bulunmaktadır.

Kredi Kartına Taksit

Brand: Viper Model: MA.10265
Viper Air Mover Kurutma Makinesi, her türlü zeminde hızlı kurutma için geliştirilmiş 3 hızlı bir kurutma makinasıdır. Air Mover ile zemin hızlı bir şekilde kurutulur; bu şekilde, verimlilik artışı sağlanır ve zemin kullanıma daha hızlı bir şekilde hazırlanır. Kullanıcı üfleyici fanı 3 farklı hızda..
Brand: Viper Model: MA.10210
Viper CAR 275 Halı Yıkama makinası, halı ve döşeme temizliği için kompakt spreyli temizleyicidir. Kullanımı ve taşıması kolaydır. Halıları ve döşemeleri korur. Halı ve koltuk yıkama aparatı standarttır. Aynı zamanda elektrikli süpürge olarak ya da dökülmüş sıvıları toplamakta kullanılabilir.GENEL ÖZ..
Brand: Viper Model: 50000547
VIPER CEX 410 HALI YIKAMA MAKİNASI VIPER CEX 410 ÜRÜN TANITIMI Viper CEX 410, sessiz ve üst düzey temizlik performansı ile halı ve döşemeler gibi tekstil alanlarının temizliği için idealdir. Güçlü vakum motoru sayesinde yüzeyde aşırı su bırakmaz, temizlik sonrası kuruma çok hızlı bir şekilde gerçekl..
Brand: Nilfisk Model: MA.10181
Nilfisk AX 14 Halı Yıkama Makinası,kumaş kaplamalar ve döşemelerin etkili temizliği için geliştirilmiş kompakt bir makinadır. AX 14,oteller, lokantalar,kiralama şirketleri ve kurumlar gibi yerlerin temizlik departmanları için pratik bir çözümdür. AX14 halı temizleyici,geniş aksesuar seçenekleriyle s..
Brand: Nilfisk Model: MA.10183
Nilfisk AX 410 Halı Yıkama Makinası iki modlu halı temizlik makinesidir. Halı temizleyici kullanıcılarının ihtiyaçları farklıdır.Bu yüzden,yerleşik aksesuarlarla iki modlu temizlik (AX 410) isteyenler ve temel fonksiyonel özellikler ile ekonomik fiyatı birleştiren bir makine (AX 310) isteyenler için..
Brand: Nilfisk Model: MA.10041
Nilfisk MX 103 C Halı Yıkama Makinası, halı ve döşemelerin çabuk ya da bölgesel temizliği için ekonomik ve kullanımı kolay profesyonel bir çözümdür. Mükemmel tasarım, güçlü pompa ve vakum kombinasyonu ile temiz ve neredeyse kuru bir şekilde temizlik sağlar. GENEL ÖZELLİKLER Kompakt boyutu ve kolay ..
Brand: Nilfisk Model: MA.10182
Nilfisk 307 Halı Yıkama Makinası, hızlı ve etkili temizlik için dahili ısıtıcısı ile anında sıcak su sağlar. Halı ve döşemelerin eksiksiz bakımında sıcak su ile yapılan temislik en etkili sonuçları verir. GENEL ÖZELLİKLER Dahili ısıtıcı ile anında hazır sıcak su Sıcak su basınç püskürtücüsü ile d..
Brand: Nilfisk Model: MA.10228
Nilfisk MX 328 H Halı Yıkama Makinası, seyyar halı temizleyici, kolay taşınması için kompakt ve hafif malzemeden tasarlanmıştır. MX 328H yüksek ısıtma gücü ve düşük nem sağlar. Temizlik esnasında sıcaklığı arttırmanın kullanılan kimyasalın etkisini ve temizlik etkinliğini arttırdığı aşikârdır. Düşük..
Brand: Nilfisk Model: MA.10128
Nilfisk TW 300 Halı Temizleyici, halı ve döşeme temizliği için kompakt spreyli temizleyicidir. Kullanımı ve taşıması kolaydır. Halıları ve döşemeleri korur. Sprey başlığı ile sadece temizlemez, aynı zamanda elektrikli süpürge olarak ya da dökülmüş sıvıların toplamakta kullanılabilir. GENEL ÖZELLİKLE..
Brand: Columbus Model: MA.11178
Columbus SX344 Halı Yıkama Makinası Halı Yıkama Makinası Columbus halı temizleme makinaları, yapıştırılmış, gerdirilmiş ve serilmiş tüm sentetik halıların temizliğinde kullanılabilir. Makinalar iki adet sıkıştırılmış polietilen kasadan oluşmaktadır. Üst kasa kirli su haznesini, alt ka..
Brand: Columbus Model: MA.11177
Columbus SX44 Halı Yıkama Makinası Halı Yıkama Makinası Columbus halı temizleme makinaları, yapıştırılmış, gerdirilmiş ve serilmiş tüm sentetik halıların temizliğinde kullanılabilir. Makinalar iki adet sıkıştırılmış polietilen kasadan oluşmaktadır. Üst kasa kirli su haznesini, alt kas..
Brand: Columbus Model: MA.11179
Columbus TA50 / K50 Halı Yıkama Makinası Halı Yıkama Makinası Columbus halı temizleme makinaları, yapıştırılmış, gerdirilmiş ve serilmiş tüm sentetik halıların temizliğinde kullanılabilir. Makinalar iki adet sıkıştırılmış polietilen kasadan oluşmaktadır. Üst kasa kirli su haznesini, alt ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)