Menu
Your Cart

Açık Alan Süpürücü

Temizlik makinaları içerisinde yer alan Açık Alan Süpürücüler, bu kategoride bulunmaktadır.

Kredi Kartına Taksit

Brand: Nilfisk Model: MA.10127
Nilfisk Floortec 350 İtilir Sürülür Süpürücü, küçük park alanları, okul bahçeleri, küçük fabrikalar ve küçük depolardaki temizlik işleri için ideal çözümdür. Ayrıca, halı kaplı geniş alanların temizliğine de çok uygundur. FLOORTEC 350, küçük ve dar alanlarda tozsuz süpürme işlemi için en etkili çözü..
Brand: Nilfisk Model: MA.10126
Nilfisk Floortec 480M Manuel Süpürücü, küçük alanlara dayanıklı manüel süpürücü. Yüksekliği ayarlanabilir ana ve yan fırçalar, katlanabilir tutma koluna sahiptir. Tutma kolu olan dayanıklı ve geniş çöp haznesi bünyeinde bulunmktadır. Düşük yoğunluktaki kuru toz, kum, çakıl, içecek kutuları, izmarit ..
Brand: Nilfisk Model: MA.10116
Nilfisk RS 1301 Yol Süpürücü, temizlik yeteneği, verimlilik ve esneklik gibi profesyonel şehir temizliğinin önemli ihtiyaçlarını karşılar, buna ek olarak bakımı kolaydır. Güçlü emiş ve yüksek volümlü hava akışı, mümkün olan en kısa zamanda etkin temizlik sağlar. Kompakt kasa ve dar dönüş çemberi, yo..
Brand: Nilfisk Model: MA.10115
Nilfisk RS 2200 Yol Süpürücü, güçlü ve güvenilir motoru, makinaya yüklü durumda %22’lik tırmanma kabiliyeti kazandırmakta. Nilfisk RS 2200 mükemmel bir seçimdir. Çabuk temizler, iyi temizler, kullanımı kolaydır ve son derece maliyet-etkindir; herşeyden önemlisi, Euro 4 motoru ile çevre dostudur. Nil..
Brand: Nilfisk Model: MA.10114
Nilfisk RS 502 Yol Süpürücü, şaşırtıcı dönüş çapı ve kompakt tasarımı ile RS 502, parklar, kaldırımlar, ve yükleme bölmeleri gibi dar alanların hızlı ve verimli temizliği için mükemmel çözümdür. 246 litrelik geniş polietilen su tankı ile RS 502 uzun ömürlü ve güvenilir bir seçimdir. Yeni RS 502, bas..
Brand: Nilfisk Model: MA.10113
Nilfisk RS 851 Küçük Yol Süpürücü, kaldırımlar ve sıkışık alanlar için yeterince küçük ve seyyar, ancak şehir meydanları ve alanlarının verimli temizliği için yeterince büyük bir süpürücüdür.%18'lik tırmanma kabiliyeti ile 17 cm yüksekliğindeki kaldırımlar ve basamakları hakkıyla temizler. RS 851 ge..
Brand: Nilfisk Model: MA.10011
Nilfisk SM 800 Manuel Süpürücü, arkasından yürünen bir süpürücüdür. Geçiş sınırlı ve dar alanlar için idealdir. SM 800 kağıt, yaprak, hatta küçük çivi-vida, içecek kutusu, şişe mantarı, izmarit gibi çöpleri toplar. Dış alanda kullanılabildiği gibi iç alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Depolar, ..
Brand: Nilfisk Model: MA.10108
Nilfisk SR 1000 S Binicili Süpürücü, hızlı çalışır,bir asansöre sığabilecek kadar küçük,sıkışık alanlara ulaşabilecek kadar kıvrak ve zorlu çalışma şartlarının altından kalkabilecek kadar dayanıklıdır.İç ve dış mekan çalışmaları için akülü ya da petrollü versiyonları bulunmaktadır. GENEL ÖZELLİKLER ..
Brand: Nilfisk Model: MA.10107
Nilfisk SR 1101 B Binicili Süpürücü, sofistike formu ile kolaylığı temsil eder. Depolar, otoparklar ve park ve bahçeler gibi açık hava mekanları için ideal bir makinadır. SR 1101 ekonomik ve verimli bir temizlik sunar. Kullanımı kolaydır ve kendini açıklayan kullanıcı paneli, kullanıcı eğitimi için ..
Brand: Nilfisk Model: MA.10109
Nilfisk SR 1301 B Binicili Süpürücü, saatte 10.800 m²’lik temizlik kapasitesi ile yüksek performanslı bir binicili süpürücüdür. Otoparklar, yaya yolları, tren istasyonları, yükleme alanları, depolar ve endüstriyel kurulumlar gibi alanlardaki açık mekan ve kapalı mekan süpürme uygulamaları için ideal..
Brand: Nilfisk Model: MA.10110
Nilfisk SR 1601 Binicili Süpürücü, kullanımı ve servis gereksinimlerini kolaylaştırırken temizlik etkinliğini arttıran yenilikler ile, kategorisindeki teknik olarak en gelişmiş süpürücüdür. Çok kirli inşaat alanları, fabrikalar ve park alanları gibi yerlerdeki endüstriyel uygulamalar için tasarlanmı..
Brand: Nilfisk Model: MA.10111
Nilfisk SR 1900 Binicili Süpürücü,süpürücü otoparklar, depolar, fabrikalar ve inşaat sahaları gibi geniş alanları normal bir süpürücüden çok daha kısa bir zamanda temizleyerek süpürüken yeni DustGuard™ buğulama sistemi ile tozu etkin bir şekilde kontrol eder. Ana fırça 1.3 metrelik süpürme genişliği..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)