Menu
Your Cart

Raid Böcek Yemi 6lı

Raid Böcek Yemi 6lı
Raid Böcek Yemi 6lı
Raid Böcek Yemi, hamamböceklerine, kalorifer böceklerine ve diğer tüm yürüyen haşerelere karşı bir sürekli etkili üründür. Böceklerin yuvaya taşıdığı yemin diğer böceklerle paylaşması sayesinde böceklerin kökünü kurutmasına yardımcı olur. Raid Böcek Yemi'nin özel kabı sayesinde aktif maddesi elinize bulaşmaz, pratik ve güvenli bir üründür. Evde bulunan veya dışarıdan gelebilecek böceklerden sürekli korunmayı sağlar.
  • Raid Böcek Yemi, hamamböceklerine, kalorifer böceklerine ve diğer tüm yürüyen haşerelere karşı bir sürekli etkili üründür.
  • Böceklerin yuvaya taşıdığı yemin diğer böceklerle paylaşması sayesinde böceklerin kökünü kurutmasına yardımcı olur.
  • Raid Böcek Yemi'nin özel kabı sayesinde aktif maddesi elinize bulaşmaz, pratik ve güvenli bir üründür. Evde bulunan veya dışarıdan gelebilecek böceklerden sürekli korunmayı sağlar.
  • Haşere sorunlarınızı gidermek için doğru Raid ürününü seçtiğinizden emin olunuz ve ambalajın üzerindeki kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz.
  • Her kullanımdan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız ve çocukların, evcil hayvanların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.


Kullanmadan önce kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Bir kutuda 6 adet böcek yem diski mevcuttur. Ambalaj: 6'lı paket
Koli içi Adet: 48

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi