Menu
Your Cart

Hava Kabarcıklı Zarf

Kırtasiye malzemeleri içerisinde yer alan Hava Yastıklı ve Kabarcıklı Zarf ürünleri, bu kategoride bulunmaktadır.
Brand: Yener Model: KM.10193
Yener Hava Yastıklı Zarf AB-01 12X17.5 cm, tüm gönderilerin gideceği yere kadar düşme, darbe, ezilme, kırılma gibi dış etkenlerden etkilenmeden, dayanıklı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olan bir kırtasiye ürünüdür. Hava Yastıklı Zarf AB-08 suya karşı dayanıklı yapısı sayesinde içerisindeki gönderiy..
Brand: Yener Model: KM.10194
Yener Hava Yastıklı Zarf AB-02 17X22.5 cm, tüm gönderilerin gideceği yere kadar düşme, darbe, ezilme, kırılma gibi dış etkenlerden etkilenmeden, dayanıklı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olan bir kırtasiye ürünüdür. Hava Yastıklı Zarf AB-08 suya karşı dayanıklı yapısı sayesinde içerisindeki gönderiy..
Brand: Yener Model: KM.10196
Yener Hava Yastıklı Zarf AB-04 24X27.5cm, tüm gönderilerin gideceği yere kadar düşme, darbe, ezilme, kırılma gibi dış etkenlerden etkilenmeden, dayanıklı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olan bir kırtasiye ürünüdür. Hava Yastıklı Zarf AB-04 suya karşı dayanıklı yapısı sayesinde içerisindeki gönderiyi..
Brand: Yener Model: KM.10197
Yener Hava Yastıklı Zarf AB-05 25X35 cm, tüm gönderilerin gideceği yere kadar düşme, darbe, ezilme, kırılma gibi dış etkenlerden etkilenmeden, dayanıklı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olan bir kırtasiye ürünüdür. Hava Yastıklı Zarf AB-08 suya karşı dayanıklı yapısı sayesinde içerisindeki gönderiyi ..
Brand: Yener Model: KM.10198
Yener Hava Yastıklı Zarf AB-06 29X37 cm, tüm gönderilerin gideceği yere kadar düşme, darbe, ezilme, kırılma gibi dış etkenlerden etkilenmeden, dayanıklı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olan bir kırtasiye ürünüdür. Hava Yastıklı Zarf AB-08 suya karşı dayanıklı yapısı sayesinde içerisindeki gönderiyi ..
Brand: Yener Model: KM.10199
Yener Hava Yastıklı Zarf AB-07 32X45 cm, tüm gönderilerin gideceği yere kadar düşme, darbe, ezilme, kırılma gibi dış etkenlerden etkilenmeden, dayanıklı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olan bir kırtasiye ürünüdür. Hava Yastıklı Zarf AB-08 suya karşı dayanıklı yapısı sayesinde içerisindeki gönderiyi ..
Brand: Yener Model: KM.10200
Yener Hava Yastıklı Zarf AB-08 37X48 cm, tüm gönderilerin gideceği yere kadar düşme, darbe, ezilme, kırılma gibi dış etkenlerden etkilenmeden, dayanıklı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olan bir kırtasiye ürünüdür. Hava Yastıklı Zarf AB-08 suya karşı dayanıklı yapısı sayesinde içerisindeki gönderiyi ..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)