Menu
Your Cart

Traş Köpükleri, Jelleri ve Kremleri

Temizlik malzemeleri içerisinde yer alan Traş Köpükleri, Jelleri ve Kremleri, bu kategoride bulunmaktadır.
Brand: Evyap Model: CT.10125
Arko Tıraş Jeli Extra Performance 200ml ürünü. Arko tıraş jelleri rahat ve kolay tıraş için geliştirilmiş ekstra nemlendiricili formülleri ile tıraş esnasında ve sonrasında cildi rahatlatır, bakımını yapar ve mükemmel bir tıraş sağlar...
Brand: Evyap Model: CT.10124
Arko Tıraş Köpüğü Extra Fresh 200ml ürünü. Arko Men Tıraş Köpükleri içerdikleri E vitamini, allantoin ve nemlendiricilerle cildi kurutmaz. Kolay ve keyifli bir tıraş sağlar. Arko men tıraş köpükleri sayesinde tıraştan keyif alın!..
Brand: Gillette Model: CT.10114
Gillette Blue 3 Traş Bıçağı ürünü. Üç bıçaklı olan kullan at tıraş bıçağı, oynar başlıklıdır. Kaymayan kauçuk sap portatif kullanım sağlar. Kayganlaştırıcı bant konforlu kullanım sağlarken aynı zamanda da tıkanmadan tıraş olmanızı sağlar. Ürün içeriğinde 3 adet tıraş bıçağı bulunmaktadır...
Brand: Evyap Model: CT.10090
Rahat ve çabuk tıraş için E vitaminli tıraş jeli. TEKNİK ÖZELLİKLER Marka: Evyap Ürün Adı: Arko Tür: Traş Jeli Ambalaj: 200ml Koli içi Adet: 24..
Brand: Evyap Model: CT.10089
Rahat ve çabuk tıraş için E vitaminli tıraş köpüğü. TEKNİK ÖZELLİKLER Marka: Evyap Ürün Adı: Arko Tür: Traş Köpüğü Ambalaj: 200ml Koli içi Adet: 24..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)