Menu
Your Cart

Tuvalet Koku Gidericiler

Temizlik malzemeleri içerisinde yer alan Tuvalet Koku Gidericiler, bu kategoride bulunmaktadır.
Brand: Toilet Duck Model: GT.10233
Toilet Duck Klozet Blok mis kokulu parfümü ve özel formülü ile sifonu her çekişinizde hoş koku ve hijyen sağlar. Toilet Duck Klozet Blok mis kokulu parfümü ve özel formülü ile sifonu her çekişinizde hoş koku ve hijyen sağlar. Yeni Toilet Duck klozet blok, klozetinizdeki suya renk vererek hijyen ..
Brand: Toilet Duck Model: GT.10235
Toilet Duck Aktif Sistem, özel formülü sayesinde kireç ve leke oluşumuna karşın etkili koruma sağlar. Toilet Duck Aktif Sistem, özel dozaj mekanizması sayesinde, her kullanımda tuvaletinize eşit miktarda ürün yayar. Böylece tuvaletiniz her seferinde aynı güçle temizlenir. Üstelik Toilet Duck Aktif S..
Brand: Toilet Duck Model: GT.10237
Toilet Duck Rezervuar Blok rezervuarınızdaki suya renk vererek hijyen sağlar. Düzenli kullanıldığında, klozetlerinizde oluşabilecek kireç problemini önler ve bol köpüğüyle derinlemesine temizler. Tuvaletin hoş kokmasını sağlar. Suya renk vererek hijyen sağlar. Haftalar boyu etkilidir. Düzenli k..
Brand: Ernet Model: GT.10239
Ernet Askılı Koku Giderici, tuvaletlerde istenmeyen tüm kötü kokuları gidermek için kullanacağınız güçlü bir ürün. Sadece selefonda ufak bir delik açarak günlerce tuvaletlerinizde hoş bir koku bırakabilirsiniz. Kullandığınız Ernet Askılı bitince plastik askısını atmayarak, daha ekonomik bir fiyatla ..
Brand: OEM Model: GT.10240
Tuvaletlerde istenmeyen tüm kötü kokuları gidermek için kullanacağınız güçlü bir ürün. Kullanımı ekonomiktir. Tuvaletinize hoş bir koku verir. Yeni formülü sayesinde oluşan bol köpüğü ile klozetinizi temizler, hijyen sağlar. Ambalaj: 70gr Koli içi Adet: 12..
Brand: OEM Model: GT.10238
Koku giderici tablet pisuar ve lavabolarda kullanılır. İstenmeyen tüm kötü kokuları giderir. Banyo ve tuvaletleriniz dışında kullanılması sakıncalıdır. Banyo ve tuvaletleriniz dışında kullanılması sakıncalıdır. Gramaj: 1 kg Ambalaj: 1kg Koli içi Adet: 1..
Brand: OEM Model: GT.10241
Pisuvar süzgeci, özel kafesi sayesinde pisuarlara kolayca yerleştirilir, istenmeyen kokuları giderir, temizler, hijyen sağlar. Tuvalet dışında kullanılması sakıncalıdır. Pisuvarlara kolayca yerleştirilir. İçine bir adet koku giderici blok konur. Pisuvarlarda oluşabilecek kötü kokuları yok eder...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)