Menu
Your Cart

Haşere İlaçları

Temizlik malzemeleri içerisinde yer alan Haşere İlaçları ürünleri, bu kategoride bulunmaktadır.
Brand: Raid Model: HS.10012
Raid Sineksavar, karasinek, sivrisinek ve benzeri uçan haşerelere karşı kesin etkili bir aerosoldür. Raid Sineksavar, karasinek, sivrisinek ve benzeri uçan haşerelere karşı kesin etkili bir aerosoldür. Raid Sineksavar Kokusuz, su bazlı formülü sayesinde kokusuzdur. Karasinek, sivrisinek ve benze..
Brand: Raid Model: HS.10013
Raid Böceksavar Max Sprey, hamamböcekleri (kalorifer böcekleri), örümcekler, karıncalar için geliştirilmiş özel formüle sahiptir ve maksimum güçlü formül sayesinde yürüyen haşereleri temas anında öldürür. Uzun namlusu sayesinde zor ulaşılan kuytu yerlere rahatlıkla ulaşır. Raid Böceksavar Max Spr..
Brand: Raid Model: HS.10011
Raid Böcek Yemi, hamamböceklerine, kalorifer böceklerine ve diğer tüm yürüyen haşerelere karşı bir sürekli etkili üründür. Böceklerin yuvaya taşıdığı yemin diğer böceklerle paylaşması sayesinde böceklerin kökünü kurutmasına yardımcı olur. Raid Böcek Yemi'nin özel kabı sayesinde aktif maddesi elinize..
Brand: Raid Model: HS.10014
Raid Elektro Likit, sivrisinekleri kovmada etkili ve güvenilir bir sistemdir. Bir şişe likit, gecede 8-10 saatlik bir kullanım ile 45 gece koruma sağlar. Kullanım süresince etkisi sabittir. Şişedeki likit seviyesi gözlenebildiği için, likit bittiğinde Raid Elektro Likit Yedek şişesi ile değiştirmek ..
Brand: Raid Model: ZK.10019
Raid Sineksavar, karasinek, sivrisinek ve benzeri uçan haşerelere karşı kesin etkili bir aerosoldür. Raid Sineksavar Kokusuz, su bazlı formülü sayesinde kokusuzdur. Su bazlı olması sebebi ile kullanmadan önce mutlaka iyice çalkalanmalıdır. TEKNİK BİLGİ Ambalaj: 300ml Koli içi Adet: 48..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)