Menu
Your Cart

Çamaşır Yumuşatıcılar

Temizlik malzemeleri içerisinde yer alan Çamaşır Yumuşatıcılar ürünleri, bu kategoride bulunmaktadır.
Brand: Aykim Model: CY.10002
Etkili çamaşır yumuşatıcısı. Özel formülü sayesinde özellikle yünlü, pamuklu ve bornoz türü çamaşırlarda elyafları kabartarak yumuşatır. Özel parfümüyle çamaşırlara hoş ve kalıcı bir koku verir. TSE ve ISO-9001 kalite sertifikasyonuna sahiptir. ÖZELLİKLER Süper etkili çamaşır yumuşatıcısı TEX SOFT..
Brand: Yumoş Model: CY.10007
Yumoş Yumuşatıcı, bahar kokulu, kalıcı parfümlü çamaşır yumuşatıcı. ÖZELLİKLER Yumoş, kalıcı parfümüyle çamaşırlarınızın uzun süre tertemiz kalmasını sağlıyor. Yumoş ile giysiler yepyeni kalıyor, çünkü Yumos dokulara nüfuz ederek, özenle seçtiğiniz, severek giydiğiniz giysilerin renklerini koruyor,..
Brand: Yumoş Model: CY.10008
Yumoş Yumuşatıcı, çiçek kokulu, kalıcı parfümlü çamaşır yumuşatıcı. ÖZELLİKLER Yumoş, kalıcı parfümüyle çamaşırlarınızın uzun süre tertemiz kalmasını sağlıyor. Yumoş ile giysiler yepyeni kalıyor, çünkü Yumos dokulara nüfuz ederek, özenle seçtiğiniz, severek giydiğiniz giysilerin renklerini koruyor,..
Brand: Yumoş Model: CY.10032
Yumoş Yumuşatıcı, lavanta kokulu, kalıcı parfümlü çamaşır yumuşatıcı. ÖZELLİKLER Yumoş, kalıcı parfümüyle çamaşırlarınızın uzun süre tertemiz kalmasını sağlıyor. Yumoş ile giysiler yepyeni kalıyor, çünkü Yumos dokulara nüfuz ederek, özenle seçtiğiniz, severek giydiğiniz giysilerin renklerini koruyo..
Model: CY.10005
Clax Floral 5VL2 Çamaşır Yumuşatıcı, güçlü parfümlü, mükemmel yumuşaklık sağlayan ekstra kalite çamaşır yumuşatıcıdır. TSE ve ISO-9001 kalite sertifikasyonuna sahiptir. AÇIKLAMA Clax Floral özellikle otel, restoran, fabrika ve hastane çamaşırlarında mükemmel yumuşaklık sağlayan çamaşır yumuşatıcısı..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)