Menu
Your Cart

Yağ Sökücüler

Yağ Sökücüler, yağlı yüzeylerin kirden arındırılmasında kullanılan Temizlik malzemeleridir. Yağ Sökücüler ile ilgili Temizlik malzemeleri bu kategoride bulunmaktadır.
Brand: Aykim Model: GT.10249
Tex Yağ Sökücü, ahşap ve aluminyum hariç tüm yüzeylerde kullanılır. Mutfaklarda davlumbaz, duvar, zemin üzerinde yoğunlaşan yağ tabakaları ve kirlerin temizliğinde etkilidir. TSE ve ISO-9001 kalite sertifikasyonlarına sahiptir. ÖZELLİKLER Ahşap ve alüminyum hariç tüm yüzeylerde kullanılır. Mutfakta..
Brand: Aykim Model: GT.10250
Tex Yağ Sökücü Sprey, ahşap ve aluminyum hariç tüm yüzeylerde kullanılır. Mutfaklarda davlumbaz, duvar, zemin üzerinde yoğunlaşan yağ tabakaları ve kirlerin temizliğinde etkilidir. TSE ve ISO-9001 kalite sertifikasyonlarına sahiptir. ÖZELLİKLER Ahşap ve alüminyum hariç tüm yüzeylerde kullanılır. Mu..
Brand: Aykim Model: GT.10251
Tex Yağ Sökücü, ahşap ve aluminyum hariç tüm yüzeylerde kullanılır. Mutfaklarda davlumbaz, duvar, zemin üzerinde yoğunlaşan yağ tabakaları ve kirlerin temizliğinde etkilidir. TSE ve ISO-9001 kalite sertifikasyonlarına sahiptir. Genel Özellikler Ahşap ve alüminyum hariç tüm yüzeylerde kullanılır. Mu..
Brand: Aykim Model: GT.10252
Tex Ağır Yağ Sökücü, özel formüllü temizleyici ve ağır yağ çözücüdür. Ahşap ve aluminyum hariç tüm yüzeylerde kullanılır. Mutfaklarda davlumbaz, duvar, zemin üzerinde yoğunlaşan yağ tabakaları ve kirlerin temizliğinde etkilidir. TSE ve ISO-9001 kalite sertifikasyonlarına sahiptir. Genel Özellikler ..
Brand: Viking Temizlik Model: 2003M023
Endüstriyel mutfaklarda ağır ve yanmış yağları temizlemek için geliştirilmiştir. Kuvvetli alkali formülü ile fırın, ocak, ızgara, grill gibi mutfak ekipmanlarında oluşan yağ birikimlerini zahmetsizce çözer. ÜRÜN AVANTAJLARI: * Hızlı ve etkilidir. * En ağır, katranlaşmış yağları bile zahmetsizce ..
Brand: Viking Temizlik Model: 2003M024
Endüstriyel mutfaklarda ağır ve yanmış yağları temizlemek için geliştirilmiştir. Kuvvetli alkali formülü ile fırın, ocak, ızgara, grill gibi mutfak ekipmanlarında oluşan yağ birikimlerini zahmetsizce çözer. ÜRÜN AVANTAJLARI: * Hızlı ve etkilidir. * En ağır, katranlaşmış yağları bile zahmetsizce ..
Brand: Viking Temizlik Model: 2003M026
Endüstriyel mutfaklar için geliştirilmiş, zemin ve fayansların temizliğinde kullanılacak üstün nitelikli yağ çözücü, genel mutfak temizlik maddesidir. Mutfak zeminlerinde biriken yoğun kir ve yağları temizler, kayganlığı önler.   ÜRÜN AVANTAJLARI: * Hızlı ve etkilidir. * Rahatsız edici gaz ve ko..
Brand: Viking Temizlik Model: 2003M022
Alüminyum Yüzeyler İçin Yağ Çözücü temizlik maddesi. Gıda sektörü, gıda fabrikaları ve endüstriyel mutfaklarda yumuşak metal veya paslanmaz çelik yüzeylerin; zemin ve fayansların temizliğinde kullanılan üstün nitelikli yağ sökücü dezenfektanlı mutfak deterjanıdır. Alüminyum vb yumuşak metallerin t..
Brand: Viking Temizlik Model: 2003CY12
Yağ ve Kir Çözücü Yardımcı Sıvı temizlik maddesi. Çok yağlı ve kirli çamaşırlarda ana yıkama maddesinin gücünü artırmak için kullanılır. Yünlü ve nazik çamaşırlarda kullanımı uygundur. 40°C de kullanılır. Çamaşırı yıpratmaz. En zor yağ ve protein lekelerinde etkilidir...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)