Menu
Your Cart

Aykim

Brand: Aykim Model: SM.10001
Tex Sanayi Tipi Bulaşık Makinası Deterjanı , sanayi tipi bulaşık makinelerinde dozaj pompası ile kullanılır. Porselen ve fincanları matlaştırmadan temizler, metal çatal kaşık ve tepsileri karartmaz. TSE ve ISO-9001 kalite sertifikasyonuna sahiptir. Genel Özellikler Sanayi tipi bulaşık makinelerinde..
Brand: Aykim Model: SM.10002
Tex Sanayi Tipi Bulaşık Makinası Parlatıcı, sanayi tipi bulaşık makinelerinde dozaj pompası ile kullanılır. İçerdiği yüzey aktif maddeler sayesinde materyallerin üzerindeki yüzey gerilimini düşürüp suyun yüzeyde tutunmasını önler. Bulaşık makinesinde suyun sıcaklığı 80-85 derece olmalıdır. Bulaşıkla..
Brand: Aykim Model: SM.10003
Tex Sanayi Tipi Bulaşık Makinası Kireç Çözücü , sanayi tipi bulaşık makinaları için kireç çözücü üründür. Düzenli kullanımda makinanın içerisinde kireç oluşumunu engeller. TSE ve ISO-9001 kalite sertifikasyonuna sahiptir. Genel Özellikler Sanayi tipi bulaşık makinelerinde kullanılır. Su sertliğini..
Brand: Aykim Model: BD.10018
Tex Elde Bulaşık Deterjanı, elle bulaşık yıkama için ekstra kalite deterjan. İnatçı kir ve lekeler üzerinde etkindir. Yoğun aktif madde oranı ve konsantre oluşuyla ekonomiktir. Az ürünle daha fazla bulaşık yıkama olanağı sağlar. Yağ ve kurumuş lekelerin temizliğinde etkilidir. İz bırakmaz, kola..
Brand: Aykim Model: BD.10010
Tex Profesyonel Jel Krem Deterjan, bulaşıkların temizliğinde çok az miktarla dahi mükemmel sonuç verir. İçerdiği güçlü yüzey aktif maddelerle, donmuş yağları ve kirleri anında çözer. Kolay durulanır ve leke bırakmaz. TSE ve ISO-9001 kalite sertifikasyonuna sahiptir. GENEL ÖZELLİKLER TEX Şeffaf Krem..
Brand: Aykim Model: BD.10002
Tex Sıvı Bulaşık Deterjanı, elde yıkamada kullanılan çok köpüren bulaşık yıkama maddesidir. İçerdiği güçlü yüzey aktif maddelerle, donmuş yağları ve kirleri çözer. Kolay durulanır ve leke bırakmaz. Cilt uyumu mükemmel olup cildi tahriş etmez. 30-35 derecedeki yıkama suyunun her litresine 1 çay kaşığ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 117 (10 Sayfa)