Menu
Your Cart

Standart Çöp Poşetleri

Standart Çöp Poşetleri, katı atık uygulamalarında standart olarak kullanılan Ambalaj malzemeleridir. Standart Çöp Poşetleri ile ilgili Ambalaj malzemeleri bu kategoride bulunmaktadır.
Tekplast Çöp Torbası 55x60cm Orta 20li
Çok Satan
Brand: Tekplast Ambalaj Model: CT.10060
Tekplast Çöp Torbası, 55x60cm ebatında, siyah renkli, ekonomik battal boy bir çöp torbasıdır. Ev dışı kullanımda, hacimli ağırlığı az olan çöpler için uygundur. Özellikle, ofislerin kağıt çöpleri ile restaurant, cafe ve dinlence yerleri için uygundur. TEKNİK ÖZELLİKLER Marka: Tekplast Tür: Çöp Tor..
Brand: Tekplast Ambalaj Model: CT.10064
Tekplast Çöp Torbası, 65x80cm ebatında, mavi renkli, ekonomik battal boy bir çöp torbasıdır. Ev dışı kullanımda, hacimli ağırlığı az olan çöpler için uygundur. Özellikle, ofislerin kağıt çöpleri ile restaurant, cafe ve dinlence yerleri için uygundur. TEKNİK ÖZELLİKLER Marka: Tekplast Tür: Çöp Torb..
Brand: Tekplast Ambalaj Model: CT.10061
Tekplast Çöp Torbası, 75x90cm ebatında, siyah renkli, ekonomik battal boy bir çöp torbasıdır. Ev dışı kullanımda, hacimli ağırlığı az olan çöpler için uygundur. Özellikle, ofislerin kağıt çöpleri ile restaurant, cafe ve dinlence yerleri için uygundur. TEKNİK ÖZELLİKLER Marka: Tekplast Tür: Çöp To..
Brand: Tekplast Ambalaj Model: CT.10067
Tekplast Çöp Torbası Jumbo Boy 80x110cm, sağlam ve akıtma yapmayan, günlük kullanıma uygun bir çöp torbasıdır. 80*110 luk ebata sahip olan bu ürünün bir kolisinde 20 rulo ve her ruloda 10 adet çöp torbası bulunmaktadır. TEKNİK ÖZELLİKLER Marka: Tekplast Tür:: Çöp Torbası Tip: Jumbo Renk: Siyah ..
Brand: Tekplast Ambalaj Model: CT.10056
Tekplast Çöp Torbası, 75x90cm ebatında, endüstriyel battal boy bir çöp torbasıdır. Ev dışı kullanımda, hacimli ağırlığı az olan çöpler için uygundur. Özellikle, ofislerin kağıt çöpleri ile restaurant, cafe ve dinlence yerleri için uygundur. TEKNİK ÖZELLİKLER Marka:Tekplast Tür: Çöp Torbası Boyu..
Brand: Tekplast Ambalaj Model: CT.10068
Tekplast Çöp Torbası Kalın Jumbo Boy 80x110cm, sağlam ve akıtma yapmayan, günlük kullanıma uygun bir çöp torbasıdır. 80*110 luk ebata sahip olan bu ürünün bir kolisinde 20 rulo ve her ruloda 10 adet çöp torbası bulunmaktadır. TEKNİK ÖZELLİKLER Marka: Tekplast Tür: Çöp Torbası Tip:Jumbo Renk: Siy..
Brand: Tekplast Ambalaj Model: CT.10062
Tekplast Çöp Torbası, 100x150cm ebatında, mavi renkli, ekonomik hantal boy bir çöp torbasıdır. Ev dışı kullanımda, hacimli ağırlığı az olan çöpler için uygundur. Özellikle, ofislerin kağıt çöpleri ile restaurant, cafe ve dinlence yerleri için uygundur. TEKNİK ÖZELLİKLER Marka: Tekplast Tür: Çöp T..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)